Історія нашого ліцею

      Добротвірське професійно-технічне училище № 47 було засноване наказом №133 Держпрофосвіти СРСР від 26 грудня 1964 року на клопотання союзного монтажного тресту «Південьтеплоенергомонтаж» Міністерства енергетики СРСР.

     Навчально-виробнича база училища створювалась трестом «Південьтеплоенергомонтаж», який став базовим підприємством училища, в адміністративно-виробничих приміщеннях Добротвірського будівельно-монтажного управління Добротвірської ТЕС 1 квітня 1965 року зараховані 300 учнів з професій «електрогазозварник» і «монтажник обладнання котельних установок» приступили до навчання.         Випускники училища скеровувалися на роботу в монтажні управління тресту, які вели спорудження теплових електростанцій України, Молдови і Білорусі і зарекомендували себе добре.
     Тому за кошти Міністерства енергетики і електростанції СРСР училищу було збудовано навчальний комплекс, навчальний процес в якому почався 1 вересня 1974 року. З цього року було розпочато підготовку кваліфікованих робітників з середньою освітою і розширено перелік професій.
     Педагогічний колектив училища забезпечував високий рівень підготовки фахівців, про що конкурси професійної майстерності, в яких приймали учні участь, які ставали призерами обласних і республіканських конкурсів. А в 1977 році учень училища Михайло Соболь зайняв друге місце у Всесоюзному конкурсі зварювальників.
     З числа випускників училища вийшли висококваліфіковані робітники. Великий відсоток випускників отримали вищу освіту за різними спеціальностями і працювали або працюють інженерами, вчителями, керівниками виробництва, є серед випускників офіцери, юристи і священики.
     З 2003 року наш навчальний заклад має статус професійного ліцею.
    31.03.2004. створено філію Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин, Радехівського р-н на базі Лопатинського віділення ліцею.

               Інформацію надала Склярська Марія Степанівна