Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник


        Виконує роботу середньої складності під час фарбування, обклеювання та ремонту поверхонь.Шпаклюваня, прооліфування та ґрунтування поверхонь механізованим інструментом. Фарбування поверхонь пензлями, валиками, ручними фарбо-пультами.    Фарбування за трафаретом в один тон за готовим рецептом . Обклеюваня поверхонь стін шпалерами простими та цупкими або тканинами. Замінюваня шпалер, що наклеєні в напусток. Фарбуваня скла олійною фарбою.

         Виконує роботи середньої складності під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки. Нанесення штукатурного розчину на поверхню за допомогою розчинонасоса. Поліпшення оштукатурювання вручну прямолінійних поверхонь стін, стель, гладких стовбурів, пілястрів, ніш з укосами, балок постійного перерізу та ремонт поліпшеної штукатурки. Улаштовування без піщаної накривки під високоякісне фарбування. Розчищання швів між плитами збірного залізобетонного перекриття, стіновими панелями. Приготування декоративних розчинів та розчинів для штукатурок спеціального призначення за готовим рецептом. 

        Виконує роботи середньої складності під час облицьовування керамічними, скляними, азбестовими та іншими плитками. Провішування та промаячування під облицьовування прямолінійної поверхні. Облицьовування пілястр, ніш та інших поверхонь. Облицьовування плитками на розчині та мастиках суцільних прямолінійних поверхонь стін. Установлювання фасонних плиток. Укладання фризу простого рисунку з розміткою. Облицьовування поверхні стін склом "марбліт” та плитками із скло кристаліту, скло мармуру.